W ciągłej sprzedaży posiadamy części firmy Carraro* wykorzystywane przez FIAT GROUP* między innymi w maszynach budowlanych i rolniczych Case i New Holland *. Carraro to części stosowane jako OEM (Original Equipment Manufacturer) w podwoziach, napędach, zmiennikach znanych producentów jak: Caterpillar, Claas, John Deere, HSW, Fermec, Same, Neuson Kramer, Liebherr, Wirtgen, Terex, Valtra, Volvo, Zetor.

Firma UNICONS sprzedaje na polskim rynku oryginalne części Carraro w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kontaktując się z nami za pośrednictwem bądź to formularza kontaktowego lub telefonicznie.

W celu szybszej identyfikacji części oraz aby zapewnić 100% dobór podzespołów prosimy o spisanie danych z tabliczek znamionowych z logo Carraro (w przypadku osi napędowych sześcio-cyfrowy numer "CARRARO N" ) tak jak to widać na załączonym zdjęciu lub nr. katalogowy ze zdemontowanych części.

W przypadku ewentualnych trudności z identyfikacją mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc.

Zapraszamy do współpracy.


Jeśli potrzebujesz części zadzwoń, wyślij email lub fax.

Tel: 32 7206496

Fax: 32 7206498

e-mail: sklep@unicons.pl

*Wszystkie nazwy oraz znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich właścicieli, zostały podane jedynie w celu jednoznacznej identyfikacji.